-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, Свинина м’ясна охолоджена
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000673-c
Завершена
499 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 247.50 UAH
мін. крок: 0% або 247.50 UAH
Номер:
fbe149963f68474e84ed95c9ab2ce1ea
Внутрішній номер закупівлі:
1734783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000673-c
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
499 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2018 15:54 - 21.01.2018 15:59
Період прийому пропозицій:
15.01.2018 15:54 - 31.01.2018 15:59
Аукціон:
01.02.2018 13:48 - 01.02.2018 14:09
Період кваліфікації:
01.02.2018 14:09 - 08.02.2018 09:49
Період завантаження договору:
08.02.2018 09:47 - 28.02.2018 09:47
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴247 500.00 Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
- Лот №2 ₴252 000.00 Свинина м’ясна охолоджена