• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Силовий травматологічний інструмент

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1495, від 17.02.2023 № 157). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку або засвідчений уповноваженою особою учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

312 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
Номер: fdfe7be457884738a19808bbbf614fc0
Внутрішній номер закупівлі: 17340622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-27-003721-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА" СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ліана Цюман +380542700065 czofond@gmail.com http://fondpp.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2023 11:35 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2023 11:35 - 05.04.2023 00:00
Аукціон: 05.04.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Період кваліфікації: 05.04.2023 00:00 - 12.04.2023 12:02
Період завантаження договору: 18.04.2023 00:00 - 28.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 000.00 Силовий травматологічний інструмент