-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Послуги транспортних агентств» (Послуги транспортних агентств)
Тендер Prozorro UA-2017-12-18-001631-b
Послуги сюрвеєрських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»).
Завершена
22 968 001.39
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 22 968.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 22 968.00 UAH
Номер:
c0a430c7adbc402ebfc0b40a28ed3667
Внутрішній номер закупівлі:
1732793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-18-001631-b
Замовник:
ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Додаткова контактна особа:
Volodymyr Pavlusenko +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Volodymyr Pavlusenko +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
22 968 001.39 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 968.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2017 14:20 - 12.01.2018 09:30
Період прийому пропозицій:
18.12.2017 14:20 - 22.01.2018 09:30
Період прекваліфікації:
22.01.2018 09:31 - 06.02.2018 00:00
Аукціон:
06.02.2018 14:02 - 06.02.2018 14:23
Період кваліфікації:
06.02.2018 14:23 - 14.02.2018 09:06
Період завантаження договору:
06.02.2018 14:23 - 26.02.2018 14:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги транспортних агентств
Кількість
1000000 тонни
Період постачання
до 01.01.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
Оскарження: 06.02.2018 14:23 - 25.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Оскарження: 06.02.2018 14:23 - 25.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
22 644 000.00 UAH з ПДВ /
22 530 000.00 UAH з ПДВ
22 530 000.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЖС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14367709
-
Контактна особа:
Володимир Гребенюк +380503371035 vladimir.grebenyuk@sgs.com
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, б. 103
Початкова пропозиція
22 966 000.00 UAH з ПДВ /
22 591 000.00 UAH з ПДВ
22 591 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
31.01.2018 16:01
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
915bf4d5f6794664b0e04b6c92c3dadf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-18-001631-b-c1
Постачальник:
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Номер договору:
Т/ВРР-23/18
Сума договору:
22 530 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.02.2018 16:55
Статус:
Підписаний