-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-001742-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами(далі – Особливості), для забезпечення паливом Норинський ліцей Овруцької міської ради
Торги відмінено
470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
6fe20e13b379474984f44e2ac03b78bf
Внутрішній номер закупівлі:
17327193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-24-001742-a
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Овруцький район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Тетяна 380673787844 vaschuk72t@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2023 10:04 - 31.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2023 10:04 - 03.04.2023 08:00
Період кваліфікації:
03.04.2023 08:04 - 03.04.2023 12:08
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d4aca0606bfa43078ee1140ce7bc6789
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Усунення порушень виявлених під час проведеного моніторингу ДЕРЖАВНОЮ АУДИТОРСЬКОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ та виникненням необхідності його виконання
Період оскарження:
17.04.2023 08:11 - 28.04.2023 00:00
Дата опублікування:
17.04.2023 08:11
Дата виконання:
28.04.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴470 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання