-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати
Тендер Prozorro UA-2023-03-23-011922-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
13 224 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 66 123.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 66 123.05 UAH
Номер:
a7f68cd6871a4a4386f1a2230b8d5b56
Внутрішній номер закупівлі:
17324722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-23-011922-a
Замовник:
Рахункова палата
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013540
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпаченко Тетяна Василівна 380442987506 Shpachenko_TV@rp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 224 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2023 17:39 - 28.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2023 17:39 - 31.03.2023 09:00
Аукціон:
31.03.2023 09:02 - 31.03.2023 09:02
Період кваліфікації:
31.03.2023 09:02 - 06.04.2023 10:11
Період завантаження договору:
12.04.2023 00:00 - 22.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 224 610.00 Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати