• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)

Під час проведення закупівель усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. В іншому випадку у разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). Закупівля проводиться у відповідності до вимог ПМКУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами та Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Замовника визнано підприємством, яке задіяне у ліквідації наслідків ворожих обстрілів м. Нікополь та Нікопольської громади – Розпорядження Нікопольської районної військової адміністрації №150 від 22.07.2022р. Відповідно до Переліку Наказу Мінреінтеграції від 22.12.2022 р. № 309 “Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією”, Нікопольська міська територіальна громада визнана такою, що розташована в районі проведення активних воєнних (бойових) дій (UA12080050000062712)

Завершена

72 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер: febe909e190c468eabf480e86aed5e4e
Внутрішній номер закупівлі: 17321947
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-009125-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Контактна особа: Колесник Валерія Миколаївна 380501006063, 380677997286 trade.road.nikopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.03.2023 15:20 - 31.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2023 15:20 - 03.04.2023 01:00
Період кваліфікації: 03.04.2023 01:03 - 03.04.2023 13:19
Період завантаження договору: 09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴72 000.00 Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)