• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

бензин А-95

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Обсяг закупівлі - згідно тендерної документації. Крок пониження ціни під час електронного аукціону згідно даного оголошення про проведення відкритих торгів зазначений з урахуванням необхідності заповнення відповідного поля при створенні зазначеного оголошення на електронному майданчику, при цьому такий крок не застосовується, оскільки згідно Особливостей (з урахуванням змін) відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону

Торги не відбулися

128 389.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 283.89 UAH
Номер: 350d6dff2be344718dfc05443b0b8773
Внутрішній номер закупівлі: 17316845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-004039-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Зарицька +380504322542 knpchopcentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 128 389.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.03.2023 11:29 - 29.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2023 11:29 - 01.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴128 389.50 бензин А-95