-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія) - 64 000 кіловат
Тендер Prozorro UA-2023-03-22-009036-a
Завершена
323 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 230.00 UAH
Номер:
5f4345b560fa432f94a6d981e20ed465
Внутрішній номер закупівлі:
17309395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-22-009036-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Новоград-Волинське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Баєр +380962905900 nvvpu1@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
323 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2023 15:20 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2023 15:20 - 30.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
30.03.2023 01:01 - 30.03.2023 08:41
Період завантаження договору:
05.04.2023 00:00 - 15.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴323 000.00 Електрична енергія