-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А95
Тендер Prozorro UA-2023-03-22-007335-a
Дизельне паливо, бензин А95 (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Завершена
338 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 92.00 UAH
мін. крок: 0% або 92.00 UAH
Номер:
b46cde0e73c345938299eb817db9099e
Внутрішній номер закупівлі:
17307684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-22-007335-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРАТИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435703
-
Адреса:
45605, Україна, Волинська область, с. Боратин, вул. Центральна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
РОМАН ІГОРОВИЧ ІЛЬЮК +380666315661 kpboratyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2023 14:19 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2023 14:19 - 30.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
30.03.2023 01:01 - 30.03.2023 12:32
Період завантаження договору:
05.04.2023 00:00 - 15.04.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴329 000.00 Дизельне паливо
- Лот №2 ₴9 200.00 Бензин А95