-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2018-02-09-000857-a
Торги не відбулися
237 887.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
Номер:
1a34779a78b24f5c990f8757208dd719
Внутрішній номер закупівлі:
1729994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-09-000857-a
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даскал Тетяна Миколаївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
237 887.36 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2018 11:30 - 16.02.2018 11:35
Період прийому пропозицій:
09.02.2018 11:30 - 26.02.2018 11:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина, тушки охолоджені - 130 кг, Курятина, тушки заморожені - 50 кг, свинина без кості охолоджена - 1852 кг, свинина без кості заморожена - 200 кг, печінка яловича охолоджена - 60 кг, печінка яловича заморожена - 20 кг
Кількість
2312 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018