• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується. Відповідно до вимог пункту 35 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) - відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.

Торги не відбулися

187 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 937.50 UAH
Номер: 978a083715334b0ba90a7472b37e45ee
Внутрішній номер закупівлі: 17299656
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-21-012431-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Берладін Наталія Миколаївна +380382692436 Natalia.berladin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 187 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.03.2023 17:59 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2023 17:59 - 29.03.2023 01:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴187 500.00 Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури