-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2018-02-09-001925-c
Торги не відбулися
569 703.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 848.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 848.52 UAH
Номер:
8b86264e125d412396caa53ae270788c
Внутрішній номер закупівлі:
1728709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-09-001925-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хоменко Світлана +380953804242 pase4nikova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
569 703.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 848.52 UAH
Період уточнення:
09.02.2018 17:59 - 16.02.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2018 17:59 - 26.02.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, паливо дизельне
Кількість
18933 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Виталий Николаенко +380953583310 route2018@ukr.net
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Початкова пропозиція
465 894.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 894.00 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
0