-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сміттєвоз типу ВЛІВ МЕДІУМ Б на шасі МАЗ ( або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-02-13-000086-c
Торги відмінено
2 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
Номер:
847d19f8e7dc413bb0303302738bd9f6
Внутрішній номер закупівлі:
1725634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-13-000086-c
Замовник:
КП Наше село
×
-
Код ЄДРПОУ:
33803191
-
Адреса:
67654, Україна, Одеська область, Маяки, вул Пушкіна 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Подчинок Володимир Юрійович +380485233073 nashe_selo@bk.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
0.50 UAH
Період уточнення:
13.02.2018 09:13 - 18.02.2018 09:18
Період прийому пропозицій:
13.02.2018 09:13 - 28.02.2018 09:18
Аукціон:
з 01.03.2018 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз типу ВЛІВ МЕДІУМ Б на шасі МАЗ ( або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
aca84ddc06b64359a3b9d58efea9c012
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно ч.1 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі " Відсутність подальшої потреби в закупівлі товару.
Дата опублікування:
23.02.2018 13:54
Статус:
Виконано