-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
реактиви для лабораторних аналізаторів
Тендер Prozorro UA-2023-03-15-007583-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
5353b02ccfff4e9899b92a857fc86c12
Внутрішній номер закупівлі:
17244347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-15-007583-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com http://trcpmsd.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2023 14:14 - 21.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2023 14:14 - 24.03.2023 10:00
Аукціон:
24.03.2023 10:01 - 24.03.2023 10:01
Період кваліфікації:
24.03.2023 10:01 - 03.04.2023 12:14
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴450 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 1
- Лот №2 ₴200 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 2