-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки
Тендер Prozorro UA-2023-03-14-011302-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою.Застосовані критерії оцінки – ціна.
Завершена
124 362.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 243.62 UAH
мін. крок: 1% або 1 243.62 UAH
Номер:
b5bb48266585442f9e629de9e428667b
Внутрішній номер закупівлі:
17235295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-14-011302-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Альона Ігорівна +380472635830 polishhuk.alena4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
124 362.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2023 16:31 - 20.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2023 16:31 - 23.03.2023 20:05
Аукціон:
23.03.2023 20:06 - 23.03.2023 20:06
Період кваліфікації:
23.03.2023 20:06 - 27.03.2023 14:12
Період завантаження договору:
02.04.2023 00:00 - 12.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 362.00 Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки