-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень газоподібний технічний; 24110000-8 «Промислові гази» (24111900-4 Кисень)
Тендер Prozorro UA-2023-03-14-007060-a
Завершена
333 330.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 333.30 UAH
мін. крок: 1% або 3 333.30 UAH
Номер:
188cbd7f568f498f90aa4cfa859b5115
Внутрішній номер закупівлі:
17231054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-14-007060-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валерія Шевченко +380504792953 581274@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
333 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.03.2023 13:56 - 19.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2023 13:56 - 22.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
22.03.2023 10:02 - 24.03.2023 13:59
Період завантаження договору:
30.03.2023 00:00 - 09.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 330.00 Кисень газоподібний технічний; 24110000-8 «Промислові гази» (24111900-4 Кисень)