-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-007566-a
Завершена
150 844.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 754.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 754.22 UAH
Номер:
65b0b3b183954dc2b095fc2741d33264
Внутрішній номер закупівлі:
17219068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-007566-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 844.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 14:36 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 14:36 - 21.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.03.2023 00:01 - 27.03.2023 15:23
Період завантаження договору:
02.04.2023 00:00 - 12.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 844.00 Лікарські засоби