-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-006919-a
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
365e9d23c41346fdadc16fd3dcd9ed8c
Внутрішній номер закупівлі:
17218420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-006919-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 14:12 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 14:12 - 21.03.2023 14:00
Аукціон:
21.03.2023 14:04 - 21.03.2023 14:04
Період кваліфікації:
21.03.2023 14:04 - 22.03.2023 13:39
Період завантаження договору:
28.03.2023 00:00 - 07.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Бензин А-95, Дизельне паливо