• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

903 040.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 515.20 UAH
Номер: 8d4e1024a3374a41a3069f6e8b65873c
Внутрішній номер закупівлі: 1721689
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-06-001833-c   
Замовник: Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 903 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 515.20 UAH
Період уточнення: 06.02.2018 16:09 - 12.02.2018 16:14
Період прийому пропозицій: 06.02.2018 16:09 - 22.02.2018 16:14

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 82462 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 38701, Україна, Полтавська область, c.Ковалівка, вул .Коломацька,1 А На карті