-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з чищення каналізаційних колекторів різні
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-000034-a
Завершена
2 258 368.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 137.40 UAH
мін. крок: 0% або 137.40 UAH
Номер:
e7cb49941e72432a82ca37f72e832783
Внутрішній номер закупівлі:
17211541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-000034-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Левочкіна Оксана Анатоліївна 380442076165 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 258 368.43 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 16:02 - 20.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 16:02 - 23.03.2023 12:00
Аукціон:
23.03.2023 12:03 - 23.03.2023 12:03
Період кваліфікації:
23.03.2023 12:03 - 14.04.2023 17:54
Період завантаження договору:
20.04.2023 00:00 - 30.04.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴29 872.14 ЛОТ 1 - Послуга з гідродинамічного очищення систем виробничо-побутової каналізації
- Лот №2 ₴21 545.29 ЛОТ 2 - Послуга з гідродинамічного очищення системи зливової каналізації
- Лот №3 ₴595 000.00 ЛОТ 3 - Планове гідродинамічне очищення систем виробничо-побутової каналізації
- Лот №4 ₴13 740.00 ЛОТ 4 - Планове гідродинамічне очищення системи побутової каналізації на об`єктах СП «ЕНЕРГОЗБУТ»
- Лот №5 ₴731 010.00 ЛОТ 5 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-5
- Лот №6 ₴798 501.00 ЛОТ 6 - Планове прочищення господарсько-побутової каналізації ТЕЦ-6
- Лот №7 ₴68 700.00 ЛОТ 7 - Планове прочищення зливової каналізації ТЕЦ-6