-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міні-екскаватор (ДК 021:2015- 43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка)
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-006750-a
Завершена
2 220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 100.00 UAH
Номер:
d921915a8eb54ddf9c009449c294eab0
Внутрішній номер закупівлі:
17205908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-006750-a
Замовник:
Ярмолинецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399248
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гусар Тетяна Вікторівна +380385321833 taniagusar27@gmail.com https://yarmolynetska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 13:42 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 13:42 - 18.03.2023 18:00
Період кваліфікації:
18.03.2023 18:02 - 20.03.2023 16:23
Період завантаження договору:
26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 220 000.00 Міні-екскаватор