• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування

Торги відмінено

166 580.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 832.90 UAH
Номер: a5806b4d801d4cd3b6f4a1644f5a92c6
Внутрішній номер закупівлі: 17190550
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-09-002995-a   
Замовник: Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Тетяна Токарчук +380362671447 kzrcspd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 166 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.03.2023 11:10 - 14.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.03.2023 11:10 - 17.03.2023 11:07

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: e7458a008f954275a135cf097a4a5ab3
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель,
Період оскарження: 16.03.2023 11:33 - 27.03.2023 01:00
Дата опублікування: 16.03.2023 11:33
Дата виконання: 27.03.2023 01:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴166 580.00 Послуги з організації харчувння