-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2023-03-09-001222-a
Замовникам не здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь, та товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь.
Торги не відбулися
552 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 760.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 760.70 UAH
Номер:
fb7159470df94367965dcee9182216d8
Внутрішній номер закупівлі:
17188776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-09-001222-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2023 09:53 - 14.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2023 09:53 - 17.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴552 140.00 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)