• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 33109 - Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна, цифрова; 37635 - Інтраоральна універсальна стоматологічна рентгенівська система, аналогова)

Відповідно до пункту 35 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі — Особливості) відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Відповідно до пункту 26 Особливостей оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити інформацію, визначену частиною другою статті 21 Закону. Відповідно до п.11 ч.2. ст.21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію: «розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях» Враховуючи вищевикладене, в оголошенні про проведення відкритих торгів заповнюється поле: «розмір мінімального кроку пониження ціни» для забезпечення технічної можливості оприлюднити оголошення про проведення відкритих торгів.

Торги не відбулися

194 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 944.00 UAH
Номер: 736efaf605354df99798e0cab558141f
Внутрішній номер закупівлі: 17186276
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-08-006747-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №4 СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ( КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Рожанська Анастасія Леонідівна +380444080035 ekonomdkl4@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 194 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.03.2023 15:35 - 13.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.03.2023 15:35 - 16.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴194 400.00 ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 33109 - Система стоматологічна рентгенівська інтраоральна пересувна, цифрова; 37635 - Інтраоральна універсальна стоматологічна рентгенівська система, аналогова)