• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Торги не відбулися

575 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 750.00 UAH
Номер: a05caa62546f4da992091d53187ad675
Внутрішній номер закупівлі: 17165166
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-010742-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Чубар +380567319739 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.03.2023 16:31 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2023 16:31 - 18.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.03.2023 00:02 - 23.03.2023 14:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴575 000.00 Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття, фігурних елементів мощення, бордюрів, вирівнювання просілих та заміни пошкоджених плит та інших елементів благоустрою у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника