• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гусениця в зборі для бульдозера Т-170

Торги не відбулися

4 767 095.28 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 835.48 UAH
Номер: bbd4742e971e4e529b9fb021a4a26d8b
Внутрішній номер закупівлі: 17151580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-03-009862-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Деменюк Олександр Олександрович 380637439535 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 767 095.28 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2023 15:37 - 08.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2023 15:37 - 11.03.2023 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 767 095.28 Лот 1.