-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модулі нагріву згідно ДК 021:2015 код 42160000 – 8 Котельні установки
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-009577-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
413a2d7221fc40fca964077bee2b0852
Внутрішній номер закупівлі:
17151294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-009577-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 15:26 - 10.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 15:26 - 13.03.2023 09:00
Період кваліфікації:
13.03.2023 09:01 - 20.03.2023 13:33
Період завантаження договору:
26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 200 000.00 Лот 1.