-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-009377-a
Під час публікації закупівлі в електронній системі закупівель встановлено обов’язкову вимогу щодо заповнення поля «Мінімальний крок аукціону», без якого не можливо опублікувати закупівлю. Тому, зазначено розмір мінімального кроку пониження ціни у розмірі 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі, який не приймається до уваги.
Завершена
805 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 025.00 UAH
Номер:
96c1f8ef06a043d3b36a174890813651
Внутрішній номер закупівлі:
17151090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-009377-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська лікарня №3" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763510
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Місто Дрогобич, вул. Трускавецька, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчин Тетяна Василівна +380677259995 onkoira@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
805 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 15:18 - 08.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 15:18 - 11.03.2023 15:23
Аукціон:
11.03.2023 15:25 - 11.03.2023 15:25
Період кваліфікації:
11.03.2023 15:25 - 14.03.2023 12:06
Період завантаження договору:
20.03.2023 00:00 - 30.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴805 000.00 Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу