-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-006028-a
Завершена
414 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 070.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 070.80 UAH
Номер:
349a792c06f440b6b56c5367f2924caa
Внутрішній номер закупівлі:
17147744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-006028-a
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069391
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Грушевського Михайла, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демура Світлана Ігорівна +380968133866 viddilosvitythpustomyty@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
414 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 14:15 - 09.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 14:15 - 12.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.03.2023 00:02 - 14.03.2023 15:51
Період завантаження договору:
20.03.2023 00:00 - 30.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴414 160.00 Молоко (Код ДК 15510000-6 Молоко та вершки)