• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Пластмасові вироби (пластикові бирки для маркування деревини)

Завершена

880 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c13a74a38aed4567b9095a8a3cdb7b66
Внутрішній номер закупівлі: 1714758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-07-001255-c   
Замовник: ДП Добрянське лісове господарство
Контактна особа: Скугорев Юрій Васильович +380464131250 dobrles09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до ст. 35 п. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» - переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Торги відмінено: 15.01.2018 року - ID: UA-2017-12-29-000082-a - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій; Торги відмінено: 31.01.2018 року - ID: UA-2018-01-15-001016-a - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 880 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пластмасові вироби (пластикові бирки для маркування деревини)
Код ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби
Кількість 500000 штуки
Період постачання 21.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 15011, Україна, Чернігівська область, смт. Добрянка, вул. Поліська, 24-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Каренс Плюс».

Оскарження: 07.02.2018 13:57 - 18.02.2018 00:00
Ціна пропозиції 880 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2018 14:04
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 3618435d53c143219f2ac5eef92da56a
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-07-001255-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Каренс Плюс».
Номер договору: 68
Сума договору: 880 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 21.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s