-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво водогону в с. Вербова, Томашпільського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-003313-c
Торги відмінено
2 676 497.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 21 411.98 UAH
мін. крок: 0.8% або 21 411.98 UAH
Номер:
6cff6ad913164aac8e461f8de1d61c38
Внутрішній номер закупівлі:
1714458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-003313-c
Замовник:
Вербівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04330875
-
Адреса:
24246, Україна, Вінницька область, с. Вербова, вул. Черняхівського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Каспрук +380976773645 versilrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 676 497.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 411.98 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 16:57 - 20.02.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2018 16:57 - 02.03.2018 12:00
Аукціон:
з 05.03.2018 12:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво водогону в с. Вербова, Томашпільського району, Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
c68d411973e642ae9bab24111396d933
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Виявлення помилки, яку не можливо було виправити під час процедури торгів.
Дата опублікування:
21.02.2018 12:17
Статус:
Виконано