-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-013300-a
Завершена
1 220 911.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 104.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 104.56 UAH
Номер:
42e1fab4fb3146a9811d5c2d0fd930e2
Внутрішній номер закупівлі:
17141497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-02-013300-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40032148
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Сова +380508116142 sovik40032148@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 220 911.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.03.2023 21:45 - 07.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2023 21:45 - 10.03.2023 12:00
Період кваліфікації:
10.03.2023 12:01 - 15.03.2023 16:53
Період завантаження договору:
21.03.2023 00:00 - 31.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 220 911.00 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги