-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-003609-a
Торги не відбулися
166 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 832.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 832.90 UAH
Номер:
89498e14994f4bfda1e1fe644eb655fe
Внутрішній номер закупівлі:
17118890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-01-003609-a
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33016, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Якубець +380362632489 kzrcspd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.03.2023 11:34 - 06.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2023 11:34 - 09.03.2023 10:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 580.00 Послуги з організації харчування