• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)

Торги відмінено

142 214.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 711.07 UAH
Номер: c43164979e114b8e9cedd0f27077b758
Внутрішній номер закупівлі: 17113125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-28-007975-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
Контактна особа: Володимир Федорович Брень +380505379211 azpsm.nikolaevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 142 214.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.02.2023 16:13 - 05.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2023 16:13 - 08.03.2023 12:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 92c7af53407b482fa24cc9a4955ad87b
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: тендерна документація складена без врахування змін згідно Постанови КМ № 157 від 17.02.2023. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 06.03.2023 12:13 - 17.03.2023 00:00
Дата опублікування: 06.03.2023 12:13
Дата виконання: 17.03.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴142 214.40 Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)