• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медикаменти: код ДК 021:2015 33600000-6 (фармацевтична продукція)

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: ca2919dd09e44ee79e34ad294fa175e2
Внутрішній номер закупівлі: 17099248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-27-005457-a   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Андрій Микитюк +380976641686 mikitukrobota@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2023 13:24 - 04.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2023 13:24 - 07.03.2023 09:00
Період кваліфікації: 07.03.2023 09:01 - 07.03.2023 13:53
Період завантаження договору: 13.03.2023 00:00 - 23.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Медикаменти: код ДК 021:2015 33600000-6 (фармацевтична продукція)