-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Томатна паста
Тендер Prozorro UA-2023-02-24-009149-a
Завершена
25 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 129.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 129.60 UAH
Номер:
94bff197984f4aab8863574ea693f7b0
Внутрішній номер закупівлі:
17090161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-24-009149-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2023 15:13 - 01.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2023 15:13 - 04.03.2023 15:18
Період кваліфікації:
04.03.2023 15:21 - 06.03.2023 16:53
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 920.00 Томатна паста