-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
Тендер Prozorro UA-2018-01-31-003939-c
Торги відмінено
277 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
Номер:
fb50653a3e6340fbbdbb7662d36813f6
Внутрішній номер закупівлі:
1708995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-31-003939-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992096
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Сабурова, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Маренич +380412483414 tmo2_zt@ukr.net http://cml2.zt.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33680000-0 Фармацевтичні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
277 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2018 17:17 - 06.02.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2018 17:17 - 16.02.2018 12:00
Аукціон:
19.02.2018 13:45 - 19.02.2018 14:06
Період кваліфікації:
з 19.02.2018 14:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
Кількість
5 одиниця
Період постачання
26.02.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
007e35460fb34b038f85be910f892f7b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
п.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" - неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавтсва з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
20.02.2018 11:20
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22065477
-
Контактна особа:
Богдан Васильович Цвігун +380504635521 info@sanitas.in.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 7/4, квартира 1
Початкова пропозиція
264 327.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 327.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
26
Скарги
0
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239630
-
Контактна особа:
Елена Сердюк +380443371008 sean@mpc-ua.com http://www.medpharcom.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, 01032 Киев, Бульвар Тараса Шевченка 60
Початкова пропозиція
271 814.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 814.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
4
Скарги
0