-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-02-09-000454-c
Завершена
717 520.89
UAH з ПДВ
Номер:
50e8e870e1324fa8bace6459f7008db2
Внутрішній номер закупівлі:
1708848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-09-000454-c
Замовник:
Івано-Франківська обласна психоневрологічна клінічна лікарня №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993115
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Млинарська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Станецька Любов Іванівна +380342242487 opnkl1@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Тендерним комітетом двічі було відмінено закупівлю природного газу, у зв’язку з подачею до участі в торгах менше двох учасників (тендерних пропозицій): - закупівля № UA-2018-01-03-000063-b – відмінена 18.01.2018 р. - закупівля № UA-2018-01-22-000466-a – відмінена 07.02.2018 р. Тому, відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Враховуючи зазначене, тендерний комітет прийняв рішення про проведення переговорної закупівлі на закупівлю Природного газу.
Очікувана вартість:
717 520.89 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
66908 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
76010, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Млинарська, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 09.02.2018 10:48 - 20.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39595350
-
Контактна особа:
Цимбаліста Олена Сергіївна (0342)725262
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Ленкавського, 20
Оскарження: 09.02.2018 10:48 - 20.02.2018 00:00
Ціна пропозиції
717 520.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2018 10:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
06b242d6095742baa5ff43b6885a99c1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-09-000454-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39595350
-
Контактна особа:
Цимбаліста Олена Сергіївна (0342)725262
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Ленкавського, 20
Номер договору:
41ABIFZ583-18
Сума договору:
717 520.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
20.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний