-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), трансмісійна олива (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), антифриз (ДК 021:2015: 09211100-2 - Моторні оливи), солідол (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-014693-a
Завершена
374 005.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 870.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 870.03 UAH
Номер:
0a3fe5e59f5f4d00b450a3f895b23a74
Внутрішній номер закупівлі:
17036386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-20-014693-a
Замовник:
ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00496952
-
Адреса:
81115, Україна, Львівська область, Львівський район с Оброшине, вулиця Грушевського,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тесак Галина Володимирівна +380975692757 tender66@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
374 005.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2023 21:58 - 25.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2023 21:58 - 28.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
28.02.2023 10:00 - 06.03.2023 13:33
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴374 005.30 ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), трансмісійна олива (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), антифриз (ДК 021:2015: 09211100-2 - Моторні оливи), солідол (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали)