-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій для проявлення медичних рентгенівських плівок (код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, код НК 024:2019: 41011 - Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-013053-a
Завершена
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 400.00 UAH
Номер:
8231ab0a48c846b89df9ba40a95541e0
Внутрішній номер закупівлі:
17034747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-20-013053-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Коханюк +380459623776 natakoh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2023 16:45 - 25.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2023 16:45 - 28.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.02.2023 00:00 - 02.03.2023 16:26
Період завантаження договору:
08.03.2023 00:00 - 18.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴340 000.00 Пристрій для проявлення медичних рентгенівських плівок (код ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, код НК 024:2019: 41011 - Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)