• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Постачання гарячого харчування

Постачання гарячих обідів в загальноосвітні школи м.Апостолове

Завершена

508 200.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер: 913b55d7be5f4a8280c412811b7f36b0
Внутрішній номер закупівлі: 1703419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-23-001237-c   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Контактна особа: Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 508 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.01.2018 12:24 - 28.01.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2018 12:24 - 07.02.2018 16:00
Аукціон: 08.02.2018 11:41 - 08.02.2018 12:02
Період кваліфікації: 08.02.2018 12:02 - 08.02.2018 16:33
Період завантаження договору: 08.02.2018 12:02 - 28.02.2018 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴508 200.00 Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4