-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Добрива різні (Селітра аміачна, cульфат амонію)
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-005420-a
Завершена
471 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd86b37848974c3285efedcfd7f98593
Внутрішній номер закупівлі:
17027116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-20-005420-a
Замовник:
Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698259
-
Адреса:
13120, Україна, Житомирська область, село Нова Чортория, вул. Незалежності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дибелюк Роман Олександрович +380979902069 NCHAT@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом-процедура № UA-2023-01-23-003446-a та процедура № UA-2023-01-31-001117-a
Очікувана вартість:
471 720.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Селітра аміачна
Кількість
9 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
13120, Україна, Житомирська область, с. Нова Чортория, вул. Незалежності, 36
На карті
Сульфат амонію
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
13120, Україна, Житомирська область, с. Нова Чортория, вул. Незалежності, 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ»
Оскарження: 20.02.2023 12:43 - 26.02.2023 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898486
-
Контактна особа:
Олександр СУВОРОВ 0674323261
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 20.02.2023 12:43 - 26.02.2023 00:00
Ціна пропозиції
471 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2023 12:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
179345044a25435d87fb0021ceb8d231
Ідентифікатор договору:
UA-2023-02-20-005420-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898486
-
Контактна особа:
Олександр СУВОРОВ 0674323261
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 122
Номер договору:
74
Сума договору:
471 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
393 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.02.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
27.02.2023 00:00
Статус:
Розірваний