-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
Тендер Prozorro UA-2018-02-02-001574-b
Торги не відбулися
247 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 247.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 247.00 UAH
Номер:
21a5cd35e14e42728696a9734de58167
Внутрішній номер закупівлі:
1702143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-02-001574-b
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
247 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
247.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2018 12:17 - 08.02.2018 12:22
Період прийому пропозицій:
02.02.2018 12:17 - 18.02.2018 12:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бедро курки охолоджене
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради, згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті
Філе курки охолоджене
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради, згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гнатовська Алла Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3154811865
-
Контактна особа:
Гнатовська Алла Михайлівна +380977089803 gnatovskii.v@mail.ru
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул. Шевченка, Б22
Початкова пропозиція
227 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 400.00 UAH з ПДВ
Документи
1
Скарги
0