-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000820-a
Торги не відбулися
1 048 988.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 245.00 UAH
Номер:
f4a357f1c9b44733a1af580e07f73bb8
Внутрішній номер закупівлі:
1702009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-000820-a
Замовник:
Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алєксандрова Тетяна Олександрівна +380626126696 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 048 988.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 245.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 12:46 - 07.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 12:46 - 17.02.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
106313 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, м.Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті