-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски, консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000424-a
Торги не відбулися
1 270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
Номер:
15904c51371140bc8ea96f32690c4638
Внутрішній номер закупівлі:
1701904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-000424-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карась Катерина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net http://osvita-nizhyn.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 350.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 10:50 - 07.02.2018 10:55
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 10:50 - 17.02.2018 10:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски
Кількість
10125 кілограм
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Консерви м’ясні
Кількість
240 штуки
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Публічне акціонерне товариство "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
кудра олена олександрівна 380462649227, 380939496575 alena_kudra@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Початкова пропозиція
650 644.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 644.20 UAH з ПДВ
Документи
1
Скарги
0