-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень ДК 021: 2015:55510000-8
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000757-b
Меню 1 - 930 од., меню 2- 2480 од ., меню 3- 5890 од., меню 4- 44698 од., меню 5- 1474 од..
Торги не відбулися
551 195.62
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 511.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 511.00 UAH
Номер:
37ff786a3f1f47029803a426db467898
Внутрішній номер закупівлі:
1701780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-000757-b
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Каткова +380671323443 mariup.school41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
551 195.62 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 511.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 20:46 - 06.02.2018 21:25
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 20:46 - 16.02.2018 21:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень меню 1 (обслуговування пільгових категорій (діти-сироти 1-4 класів) учнів навчальних закладів
Кількість
930 одиниця
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Послуги їдалень меню 2- (обслуговування пільгових категорій (діти-сироти 5-11 класів) учнів навчальних закладів)
Кількість
2480 одиниця
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Послуги їдалень меню 3-(обслуговування пільгових категорій (багатодітних, малозабезпечених, дітей-інвалідів, учнів 5-11 спеціалізованих (інклюзивних) класів та дітей )
Кількість
5890 одиниця
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Послуги їдалень меню 4- (обслуговування учнів 1-4 класів навчальних закладів, учнів 1-4 спеціалізованих (інклюзивних) класів )
Кількість
44698 одиниця
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Послуги їдалень меню 5- (– обслуговування вихованців закладів відпочинку )
Кількість
1474 одиниця
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37793266
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ" 0675863224 HIJCHENKOKV@EKOIP.BIZ http://uopt.info
-
Адреса:
Україна, 87506, Донецька обл., м. Маріуполь, вулиця Свободи, будинок20
Початкова пропозиція
533 465.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
533 465.84 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0