-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-015914-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
16 530 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 653.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 653.85 UAH
Номер:
e466dcfad7204a258db9a856582018e8
Внутрішній номер закупівлі:
16960996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-015914-a
Замовник:
Рахункова палата
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013540
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпаченко Тетяна Василівна 380442987506 Shpachenko_TV@rp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 530 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 19:22 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 19:22 - 21.02.2023 00:00
Аукціон:
01.03.2023 17:21 - 01.03.2023 17:21
Період кваліфікації:
з 01.03.2023 17:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0b12ca0c699842ad800d14a99326cbfd
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили:
15.02.2023 по закупівлі була подана скарга до Антимонопольного комітету України.
16.02.2023 скарга була прийнята до розгляду. Відповідно, з 16.02.2023 було призупинено можливість вносити зміни до тендерної документації. Розгляд скарги відбувся 27.02.2023, повний текст рішення опубліковано в електронній системі закупівель 01.03.2023, 17:18годин, і одразу почалася кваліфікація учасників.
В оголошенні про закупівлю, в тендерній документації та в проекті договору визначено строк надання послуги з 01.03. 2023. Оскільки одразу після публікації повного тексту рішення почалася кваліфікація учасників – розгляд тендерної пропозиції учасника на відповідність вимогам тендерної документації замовника, яка була визначена електронною системою закупівель як найбільш економічно вигідною, у замовника була відсутня можливість внести зміни до тендерної документації та оголошення та змінити строк надання послуги. Розгляд тендерних пропозицій учасників, період подачі оскарження за результатами визначення переможця, період заключення договору з переможцем закупівлі потребує певного часу, визначеного Законом та Особливостями. Відповідно, договір не може бути заключений раніше 01.03.2023. Крім того, зміна строку надання послуги в бік зменшення потребує і зміни очікуваної вартості закупівлі в плані закупівлі, що також технічно неможливо після оголошення закупівлі.
Зазначені обставини на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 4 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
02.03.2023 11:24 - 13.03.2023 00:00
Дата опублікування:
02.03.2023 11:24
Дата виконання:
13.03.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴16 530 770.00 Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати