-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-007192-a
Торги не відбулися
314 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 572.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 572.50 UAH
Номер:
82a797ee30ab4267a154eefa95c44dd5
Внутрішній номер закупівлі:
16952281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-007192-a
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Овруцький район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Тетяна 380673787844 vaschuk72t@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
314 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 12:47 - 20.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 12:47 - 23.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 500.00 Деревина дров’яна непромислового використання