-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-006888-a
Завершена
22 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
Номер:
02b915efdef2418b88ed7d34e0bbf6d0
Внутрішній номер закупівлі:
16951988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-006888-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Баюн +380362636965 vzkpreatbt@ukr.net http://troleybusrivne.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 12:25 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 12:25 - 21.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2023 00:01 - 21.02.2023 11:29
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 000.00 Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів