-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молочні продукти різні ( сметана 15% та кефір 1%)
Тендер Prozorro UA-2023-02-10-013099-a
Завершена
302 960.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 514.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 514.80 UAH
Номер:
67b7bcf67da843e1a907171aac5a4a6f
Внутрішній номер закупівлі:
16942613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-10-013099-a
Замовник:
Мирнопільський геріатричний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189104
-
Адреса:
68413, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, село Мирнопілля, вулиця ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мосієнко Ірина Федорівна 380971779034 mirn_domint@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.02.2023 17:25 - 15.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2023 17:25 - 18.02.2023 00:00
Аукціон:
18.02.2023 00:02 - 18.02.2023 00:02
Період кваліфікації:
18.02.2023 00:02 - 23.02.2023 15:45
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 960.00 Молочні продукти різні (сметана 15% та кефір 1 %)